Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
25 Oktoober 2008
Hea soov sügiseks, vol 1

Kuna ma vahepeal endalegi ootamatult reisima läksin, siis minu poolt pakk on alles tegemisel ning hiljemalt järgmine reede peab ta posti minema, nii et saaja peab kannatust varuma. Ise aga sain kohe reisilt saabudes väga mõnusa üllatuse osaliseks ning armsate susside omanikuks Nii nagu ma foorumiski kirjutasin, et tavaliselt pakiteate saamisel ei oska me reaalse nimega pakisaatjat ja foorumi nime kokkuviia, siis seekord lugesin pakiteatelt, et mulle tuli pakk Palu talust. Ja kes siis ei teaks, et Palu talus elab meie kuulus Sussimemm - kappasin aga kiiresti postkontorisse ja kogu paki sisu on PILDIALBUMIS näha. Siia aga panen pildi sussidest ja tikandist lähemalt. Need rahvuslikud tikandid meeldivad mulle kohe väga ja Sussimemm on ka tikkimises tõeline meister - väga korrekteselt ja ilusasti on tikitud.

Mina olen igal juhul 150% pakiga rahul Nüüd jääb vaid loota, et ka minult paki saaja pakiga rahule jääb.

Liigutasin selle postituse kronoloogiliselt õigesse kohta ...Hea soov sügiseks vol 2
Ja-jah , see ei ole eksitus, kuigi juba on jaanuar käes, avastasin täna, et mul jäi postitamata minu 'hea soov sügiseks', mille tegin Drex'ile. Kui ma paki teele panin, siis ma mõtlesin, et kuidas ja mida ma kirjutan ja ilmselt kandsin ma seda postitust oma peas niikaua, et lõpuks jäi see päriselt tegemata. Aga oma käsitöö tahaks siiski blogis jäädvustada.

Kõik algas mütsist, siis tuli pross, millega saab mütsi ilmestada või eraldi kanda. Kõige suurem mure oli salliga, plaanis oli teha väike nööbitav sallike, aga see ei tulnud välja selline, nagu olin ettekujutanud, siis tuli ideede kriis, hulk aega surfamist internetist, kuni avastasin etsys MarianneS heegeldatud sallid. Sealt tuli algne idee ja mina arendasin seda omamoodi. Ja üsna viimasel momendil jäi mulle näppu üks tore kaartide meisterdamise komplekt (väga värvirõõmus ja sügiseteemaline). Allkirja eest üks vanutatud õunake ka. Aga mis siin ikka pikalt rääkida, panen mõned pildid
Dragonfly posted @ 15:36 - Link - kommentaarid (3)
222046 visitors