Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
19 November 2006
SÜGISVÄSIMUS ja MARDILAAT

Kui siin sügise alguses paljud kurtsid, et on pime aeg tulemas ja masendus tuleb peale, siis mina tormasin aga rõõmsalt ringi (ah millised kenad kuldsed puud, oh mis tormine meri, nii mõnus ilm, polegi külm, ega palav ...) Aga novembri alguses käis nagu mingi plõks: olen äkki nii väsinud, panen õhtul lapsed magama ja ei viitsi/ei jõua enam tõusta (isegi kui ootel on villanutsakad, kenad lõngad ja poolikud tööd). Äkki on kadunud kõik toredad ideed, mida plaanisin teostada, mitut asja olen alustanud ja mõne rea pärast ümbermõelnud ja üldse on aega kuidagi eriti vähe ... Nüüd juba hirmuga vaatan kalendrit, sest varsti hakkavad kukkuma ühisprojketide tähtajad ... Isetegijasse üritan ikka piiluda, aga nii mõnigi päev on vahele jäänud. Aga selles on pisut positiivset ka: mingite järelkajade järgi blogides sain aru, et siin oli mingi suuremat sorti tüli, mis viis lausa blogide kustutamiseni.
Ise loodan väga, et see must periood hakkab ümber saama - nagu näete, praegu olen siin ... Lapsed magavad, mina aga tegin tassikese kuuma teed, keerasin end villase pleedi sisse ja tulin siia
Mul on kahju, et tänasele harjukate kokkutulekule tulla ei saanud ... aga paraku olid mul sugulased külas, sest paljudel meie suguvõsas on nõvembris sünna, kaasaaravtud mu pojal ja mu emal ja siis toimus selline \"ühine tähistamine\".

Aga eile, laupäeval, käisime kambaga Mardilaadal. Mulle meeldis, olin lausa üllatunud, et oli tõeline KÄSITÖÖlaat, ei mingit türgivärki ega muud häirivat nänni ... tegin ka mõned kasulikud ostud:
- viltimise raamat - sellega olen eriti rahul, mõnusalt ülevaatlik ja sisaldab kasulikke näpunäiteid,
- kudumise piibel, olen seda varemgi näppinud, kuid pole raatsinud osta, nüüd on see mul olemas,
- loomulikult ei saanud ma heideletist mööda minna ja ostsin 2 tokki sinistes toonides Jõgeva heiet,
- ostsin ühed puuduolevad sukavardad ja kahetsen, et ei ostnud viltimisnõelu, kuigi nägin neid müügis,
- lisaks veel mõned lasteraamatud ja kadakast köögilabidad, purgikese kodumaist hanerasva jms

Täna siis piltideta postitus, niisama pläkutasin
Dragonfly posted @ 20:07 - Link - kommentaarid (1)
02 November 2006
On olnud suhteliselt kiire aeg, käsitöö vallas pole midagi suurt ära teinud ... No ühe salli ikka tegin ...
Nüüd aga proovisin ka seda lilletesti ja tulemus selline:
You Are a Sunflower
\"When your friends think smile, they think of you. There is not a day that goes by that you can't find something good about the world and your fellow human.\"Siin aga minu sall(ike)


Ja veelkord suured tänud annlaa'le imeilusa majaka eest, mille eile kätte sain
Dragonfly posted @ 09:12 - Link - kommentaarid (6)
221879 visitors