Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
22 Juuni 2009
Lõpuks ometi ... täna on minu puhkuse esimene päev ! Loodan, et saan ikka puhata ka, sest tegelikult on ootamas tegemata kodutööd, poolikud käsitööd ja veel ideetasemel käsitööd ja "kunstitööd"

Viimased seetõttu, et olen ammu plaaninud oma tagasihoidlike maalimisoskusi täiendada. Pintslit pole ma käes hoidnud juba aastaid (kui mitte öelda, et aastakümneid ) ja hiljuti õnnestus mul käia maalikursusel. Kursuse jooksul valmis selline õlimaal (et saada aimu suurusest, siis maali kõrgus on natuke üle ühe meetri ja laius siis vastavalt ca 70 - 75 cm, kuna maal ei ole veel lõpuni kuivanud, siis kohati läigib, aga see möödub ).Maalisin foto järgi ja siin pildil on näha fotod ja veel pooleliolev maal ...Käsitööd aga niipalju, et mõnda aega tagasi proovisin minagi ära organzalillede tegemise, esimesed fuksiaroosad on näha eelmises postituses, siis tegin valge, et üks minu pluus sobiks paremini valgete pükstega kokku ... Siis tulid veel mõned mahedamat tooni lilleprossid pisikingitusteks.

Ja juba ammu valminud liithelmed alustasid oma uut elu mobiiliripatsitena

Dragonfly posted @ 17:28 - Link - kommentaarid (9)
01 Juuni 2009
KLEIT LASTEAIA LÕPUPEOLE

Kleit sai selline:
Seelikuosa on ühest väikeseks jäänud kleidist (taaskasutus ). See oli hästi armas kleit, batistist ja lillekesed on peale tikitud. Pihaosa heegeldasin ja õmblesin seelikuosa külge. Kaunistasin organzalillega (sarnase lille kinnitasin juukseklambrile ka).

Viimasel fotol on eelmise postituse ehe kaelas näha.
Dragonfly posted @ 17:17 - Link - kommentaarid (17)
222046 visitors