Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
15 Juuli 2011
SEELIK

Rääkisin sellest juba ammu, aga senini näitamata ... Heegelnõel nr 2,5 ja lõngaks Katia cotton comfort (mõnus lõng, mis sisaldab lisaks puuvillale natuke stretchpolüamiidi ja seetõttu on heegeldis mõnusalt elastne). Nii seeliku põhiosa muster, kui äärepitsi muster on pärit internetiavarustelt (picasa albumid ...), mina kombineerisin nad kokku seelikuks, mustrite ühenduskohas ja ülaääres on auguline riba, kuhu vajadusel saab ka nt ilupaela sissepõimida.

Ja kui teil nüüd peaks tekkima küsimus, et kuidas ta jõuab, siis tütrekese nägemus sellest on järgmineNo tegelikult ma ennast väga produktiivseks käsitöös ei pea, aga te näete ju, et lisaks koristamisele, telefoniga rääkimisele ja tee joomisele, jõuan ma ka lapsele pai teha, pannkoogitrikki lastele näidata, maalida jne ... Ja see aupaiste pea kohal paneb mu kohe heldima Pildi "minu ema" joonistas tütreke koolis emadepäeva paiku
Dragonfly posted @ 15:13 - Link - kommentaarid (10)
13 Juuli 2011


Heegeldatud suvine kott

Juba kevadel plaanisin heegeldada endale ühe suvekoti. Ja just mulle sobival ajal algas registreerimine TK käekott projekti. Ja siis hakkas trall pihta, üks idee, teine, kolmas veel parem ja huvitavam … Ja siis ütlesin endale stopp, ei mingeid uusi lõngu enam, tuleb ära kasutada kasvõi natukese sellest mis juba kokku varutud on. Vaatasin siis oma lõngahunnikuid ja ei ühtegi sobivat tooni … kuni märkasin neid 2 kerakest tumesinist puuvillast lõnga. Ja nagu tavaliselt, oli korraga pilt paigas, no muidugi mereteema ! Tumesinine + valge ja natuke punast... Noh roosat kah Esiteks mereteema meeldib mulle väga ja on üsna ajatu. Kuna see on ka selle kevad/suve trend, siis poest leiab riideid, mis mu kotiga kenasti kokku sobivad (milline geniaalne põhjus garderoobi täiendada, eksole ). No tegelikult on mu garderoobis üsna palju punast, roosat, valget ja ka tumesinist leidub.

Kuju ja värvilahendus tulid jooksvalt, töökäigus, lõngaressurss oli ju piiratud. Kott on heegeldatud kinnissilmustega (heegelnõel nr 3). Päris libedalt see heegeldamine ka ei läinud, koti põhi on näiteks 2 korda ülesharutatud ja alles kolmanda variandiga jäin rahule.

Siin ta siis on:dekoreerimise suhtes oli mul ka mitmeid ideid, aga lõpuks meeldis ta mulle lihtsalt triibulisena isegi rohkem ja kui vajan edevamat kotti, siis laenan ühelt kardiganilt sobiva lilleprossi:ja siin koti suurus võrdluses inimesegaIsegi üllatusin, et viimasest postist on 3 kuud möödas ja niipalju on kajastamata ... valge heegeldatud seelik näitamata, emateki lappidest ja suusakuninga lappidest rääkimata, laulupeokski sai üks pisitöö tehtud. Poolikutest ei räägi
Dragonfly posted @ 20:55 - Link - kommentaarid (12)
222044 visitors