Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
19 Juuli 2007
VÄRVIPAKIVAHETUS vol 2

Heily5 sai minu tehtud värvipaki kätte ja kirjutab sellest OMA BLOGIS

Aga Mercari tehtud karukesest olen mina vaata et ilma jäänud. Üks väike süda on sellest nii võlutud, et juba mitmendat päeva elame me 'karu pere' elu, karu tahab süüa, karu sai haiget, karu tahab salli, kaissu võetakse karu ja joonistustel on ainult sinised karud:

Dragonfly posted @ 17:29 - Link - kommentaarid (6)
15 Juuli 2007
VÄRVIPAKIVAHETUS
Reedel sain mina oma imekena türkiissinise paki kätte, tegijat ei osanud arvata ... aga nüüdseks Mercar tunnistas üles Veelkord suured-suured tänud Sulle ! Pakk on kümnesse !!! Imearmas mõmmik lisandus minu kolektsiooni (kusjuures ma tükk aega uurisin, et kas kootud ? heegeldatud ? või hoopiski õmmeldud ?) ja väga sheff lips on tal ka Seda katia cotton comforti olen tahtnud ammu proovida ... nüüd juba mitu ideed tiirleb peas ... helmeid ja fimot pole kunagi liiga palju ... eksole ? vanni staff sobib ka imehästi - no meeldib mulle sinine - midagi pole parata. Shokolaade sain vaid nuusutada, lapsed sõid ära Ja kõik see imekenas lillelises kinkepakis ja isetehtud kiilidega kaart oli ka kaasas. Äitäh !!!
Pildid ka:
Dragonfly posted @ 18:15 - Link - kommentaarid (8)
06 Juuli 2007
Kui käsil oli kõige kibedam lõputöö kirjutamise aeg ja lõpueksamiks valmistumise aeg ning arvel oli iga tund - tundsin ma vastupandamatut vajadust piiluda isetegijasse (kui tundidepikkust surfamist üldse võib nimetada piilumiseks ) ning vastupandamatut soovi just nüüd ja praegu kasvõi natu-natukese käsitööga tegeleda: näiteks ma kohe pidin heegeldama selle liblika, mille õpetust Mimm oma blogis jagas ning heegeldasin ka ühe mütsikese, seekord poisile rannas käimiseks:

Dragonfly posted @ 14:20 - Link - kommentaarid (2)
ÕUEPUU

Selline tore näitus toimus noorte laulu- ja tantsupeo raames. Täpsemat informatsiooni sellest saab lugeda SIIT. Ütlen ausalt, et ilmselt poleks ma sellele näitusele sattunudki, kui seal poleks üleval minu lapse tööd - otsustasime siis minna vaatama ja ma olin meeldivalt üllatunud - suur näitus, fanatastilised laste tööd üle vabariigi kokku kogutud, lisaks joonistustele ja maalidele suures koguses fantastilist käsitööd (oli nii üksiksautorite kui ka rühmatöid). Millised tööd ja millised ideed !!! Ma pisut pildistasin seal ka ja tahan neid pilte teiega jagada:
Ja rohkem pilte näeb SIIN
Dragonfly posted @ 09:26 - Link - kommentaarid (4)
05 Juuli 2007
Blogimises on mul pikk paus tekkinud ... kirjutada oleks palju ... ülikooli lõpetamisest, laulupeost, ühest põnevast näitusest, isegi käsitööd olen pisut teinud, samas olen vahepeal nii mõnegi isetegija käsitöö võrra rikkamaks saanud (kui ise ei oska või ei jõua - tuleb osta).
Siinkohal veelkord SUUR TÄNU: Tricky'le (oksjoni õlasall), Annlaa'le (oksjoni talisman), mdm beadalot'ile (ehted loomulikud), Mari Marikesele (kaelaehe), Pisihaldjale (armas pilt tütre pluusile), Kirsti1'le (pärlitest liblikatega juukseklambrid ja lillega patsikumm). AITÄH ! Kõik need asjad on hingega ja seetõttu toovad palju rohkem rõõmu, kui nö tavaline poeost.

Pisihaldja joonistusega särk omaniku seljas:


Eks ma nüüd üritan järgemööda ka teistest asjadest kirjutada
Dragonfly posted @ 17:56 - Link - kommentaarid (3)
221879 visitors