Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
31 Detsember 2008
Rõõmsat aastavahetust !

Seekord võtame uue aasta vastu perekeskis ilma suurema mölluta, seetõttu on pisut aega ka isetegijasse piiluda ja seda postitust teha.

Teiste aastakokkuvõtteid on tore lugeda, ise siiski kokkuvõtet tegema ei hakka, ei suuda ma teid rabada ei arvude, ega tegudega Ka lubadusi järgmiseks aastaks jagama ei hakka, eks näis mis tuleb Tegelikult ühte asja luban küll, et blogi kujundusega võtan midagi ette, see juba ajast ja arust, blogi ju varsti 3- aastane ...

See meeleolukas pilt 'öine linn' on minu tütrekese (6-aastane) tehtud.


Seekord jõulukaardid olid peamiselt tema joonistustest tehtud. Mõned hästi õnnestunud olen isegi värviptinteril paljundanud ja siis kaartide vormistamisel kasutanud. kahjuks kõiki ma ei pildistanud, aga nt selline pildike:Lugedes Pisihaldja vahvat lugu kollasest Lõbusate lindude majast meenus mulle, et mul on parajasti 2 kollast lõbusat lindu veel näitamataPOHLAMUFFINIDkui kellelgi vaja midagi magusat kiiresti valmistada, siis muffinid on ideaalne variant.

Lisan ka retsepti, mis on imelihtne. See retsept algsel kujul pärines Pere ja kodu muffinikalendrist, võimalik, et olen teinud mingeid muudatusi selles (kalendrit käepärast pole). Igal juhul see retsept on kordi läbi proovitud ja sama hästi kui pohlad, sobivad sinna ka nt mustikad või shokolaadi nööbid.

2 muna
1 dl suhkrut
100g võid (või küpsetusmargariini)
2,5 dl jahu
2 tl küpsetuspulbrit
1 tl vaniljesuhkrut
pohlad

Sega munad suhkruga (kuid ära vahusta) lisa sinna vaheldumisi sulatatud või ning jahu-küpsetuspulbri-vaniljesuhkru segu. Sega kiiresti ühtlaseks massiks ning lisa mõni peotäis pohlamarju (või mustikaid või sokolaadinööpe). Täida vormid (sellest taignakogusest saad ca 18-20 muffinit) ja küpseta ca 200 kraadi juures ca 20-30 minutit, kuni muffinid on pealt kuldpruunid. Võid kaunistada glasuuriga ja marjadega, aga ka kaunistamata on nad väga maitsvad

RÕÕMSAT AASTAVAHETUST TEILE VEELKORD JA KÕIKE PAREMAT SAABUVAL UUEL AASTAL !
Dragonfly posted @ 13:23 - Link - kommentaarid (7)
23 Detsember 2008
Kauneid Pühi Sulle, kes sa seda postitust praegu loed ja kõigile isetegijatele !Detsembris olen põhiliselt viltinud, tegin pisikingitusi armsatele inimestele, jõuluehteid jms Pikalt ei kirjuta, vaid lisan mõned pildid (ülemisel pildil olev ingel on ka minu tehtud )

Dragonfly posted @ 15:23 - Link - kommentaarid (10)
222046 visitors