Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
22 Detsember 2007
PÄKAPIKU PROJEKT

peale seda, kui Eesti post hoidis mu pakki enda käes üle 10 päeva ja ei iitsatanud sellest kellelegi, sain ka mina oma paki kätte. Kena pehme ümbrik ... avasin ja sealt tuli välja selline kena punane kingikott:

Päkapikk on näinud, et ma köögis askeldades kasutan pajalappidena kokkuvolditud köögirätte, sest pajalappe polnud mul olemas, aga nüüd on ja veel millised:


Päkapikk on foorumit lugenud ja teab, et ma sokke kududa ei oska, sokivahetuse projektis osaleda ei saa, aga sokke on mul vaja - nüüd on mul olemas isiklik sokiajakiri ja sukavardad nr 2 - pean järgmise aasta lõpuks sokikudumise selgeks saama :

Päkapikk teadis ka seda, et ma panin end kirja projekti Käsitöövahendid korda, aga korda ma neid pole veel saanud Nüüd on mul vähemalt käärid kindlas kohas ja veel millises kohas Väikesed pildid klikitavad - soovitan lähemalt uurida - imeline töö !

Picture 349 Picture 350 Picture 351

Päkapikk saatis mulle ka vahva piparkoogi raamatu, ta teadis, et mulle meeldib küpsetada ja et mul veel piparkoogiraamatut ei ole. Siis meisterdas ta mulle kaardi ja lumehelbed ja saatis ka oma portree (ruumilise):


Kuna pea kõik pakid on kohale jõudnud, saaksin ma ilmselt ka päkapiku nime välja nuhkida, kui mul oleks aega läbi lapata kõik need ca 40 lehekülge päkapiku teemat, mina laisa inimesena (ja inimesena, keda praegu lapsed torgivad iga viie minuti tagant - millal me hakkame piparkooke küpsetama, kas võib selle asja kuuse külge riputada, millal jõuluvana tuleb jne ...) lähen kergemat vastupanu teed ja palun, anna end ise üles - tublimast tubli päkapikk Kadrinast ! TÄNAN SIND IMEVAHVA PAKI EEST !

Ja minu tehtud pakk jõidis ka LaanteLapse kätte:
Picture 310 Picture 304 Picture 315
Dragonfly posted @ 12:24 - Link - kommentaarid (5)
18 Detsember 2007
MÜTS JA PÄRLID

Tegin endale mütsi, kaunistamata, valge, igapäevaseks kasutamiseks P.S sorry pildi pärast, üritasin siin iseennast pildistada, lõpuks sodisin ära ja siin ta onJa siin on minu arglikud katsetused pärlitega: tegin peavõru, sellise roosa-rohe-sinise. Isenesest mulle meeldib, ainult see kinnituse osa tundub mulle kole olevat (kuigi see juuste alt välja ei paista) - traadiotste keeramist pean veel harjutama

Dragonfly posted @ 10:20 - Link - kommentaarid (5)
16 Detsember 2007
Veel üks JÄNKS ... seekord kootud ...Dragonfly posted @ 16:29 - Link - kommentaarid (13)
03 Detsember 2007
Minu panus lapitekkidesse:Tegelikult tahan öelda, et see on minu esimene lapitekiprojekt. Kuna ma heegeldada suurt ei oska, siis olen siiani neist projektidest kõrvale hoidnud. Aga seekord tuli nii tore üleskutse ja kuna ma isiklikult olen äärmiselt tänulik neile inimestele selle foorumi olemasolu eest, siis otsustasin seekord osaleda.

Mõtlesin, et mis see siis ära ei ole – kolm lappi heegeldada – laenutasin sõbralt raamatu „200 heegeldatud ruutu” valisin ühe kena ruudu välja ja mis selgus – skeeme pole ja sõnalise kirjelduse järgi ma heegeldada ei osanud. Proovisin omaloomingut teha – aga kogemustest jäi vajaka – harutasin ... Surfasin siis netis ja meie raamatukogus ja leidsin mõned skeemid. Eriti meeldis mulle südame motiiv ja ma arvasin, et olen lõpporiginaalne. Lõpuks selgus, et neid südameid oli teinud nii mõnigi isetegija ja kohati samas/sarnases värvikombinatsioonis. Egas ma muidugi skeemegi ei osanud päris hästi lugeda – heegeldan üht kirjut lappi ja kuidagi jube lopergune tuleb – no tegin jah viis sammast ja siis järgmised viis saamast, aga et need viis tuleb ka kokku võtta – see selgus ikka hiljem, kui üsna vahva sats tekkis keskmise motiivi ümber – harutasin ja tegin uuesti. Aga valmis ma nad sain.

Tegin küll iga motiivi konkreetsetele isetegijatele mõeldes, kuid jätsin siiski Eriale vabad käed, et lapitekid lõppkokkuvõttes ühtlaselt ilusad tuleksid. Sest muidu oleks Ampsak saanud ilmselt puna-musta teki ja Kikukas-Masteriga eriti kirju-mirju – sest nii arvasin mina ja paljud teised, kes oma lapitegemist oma blogides nüüdseks kommenteerinud on. Piltide järgi olen kahe lapi asukoha ka tuvastanud ning loodan, et pilte tekkidest tuleb veel.

No nii, pikk jutt – s... jutt.
Aitäh teile veelkord Kikukas ja Master, Susa ja Nyy ning Ampsak (personaalsed pühendused on loodetavasti raamatutes olemas).
Ja erilised tänud Eriale, kes SUUTIS seda „sajalist kampa” ohjes hoida, lõnga tellida-osta-kerida-laiali saata, kirjutada-kirjutada-kirjutada, vastata küsimustele ja meelde tuletada ja tagasisidet anda ja kokkuheegeldamisi orgunnida. Ja minu kummardus Vikikesele, kes raamatud kaante vahele sai vist rekordiliselt lühikese ajaga.
Dragonfly posted @ 14:17 - Link - kommentaarid (7)
01 Detsember 2007
Kõik viltisid Liisbetiga päkasussi ... mina ka ...See on küll selline 'ühe-kommi-suss'Aga üks hiiglama suur (nr 40+) päkasuss kuivab praegu saunas

Veel tahan näidata teile poja tööd, mille ta tegi kunstistuudios. Pabermassist skulptuur (teemaks oli loom liikumises). Mulle endale väga meeldib. Poiss on kümnene. Pildid klikitavad.

Skulptuur1 Skulptuur4 Skulptuur3 Skulptuur2

Ja piilu ka allpool olevat teemat Oksjon lõppeb homme, 2. detsembril, oma pakkumine tee SIIN
Reklaam Õunakesi saab riputada kuusele, akna ette, oksa külge, nendega saab dekoreerida peolauda, nad on tore lisand kingitusele ja sobivad ka kingipakendi kaunistamiseks ... ja nad ei ole üldsegi kallid arvestades nt ühe õuna valmistamiseks kulunud aega
Dragonfly posted @ 12:59 - Link - kommentaarid (8)
222046 visitors