Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
27 Detsember 2006
Aasta 2006 hakkab läbi saama ...
Veelkord suured tänud päkapikule, kelleks oli maali26 ja vaadake kui kenasti need inglid minu jõulupuule sobivad. AITÄH SULLE ARMAS PÄKAPIKK ! ja ILUSAT VANAAASTA LÕPPU KÕIGILE ISETEGIJATELE !
Ja 'emauhkus ei anna häbeneda' näitan oma pojakese valmistatud jõulukaarte, mis mulle hirmsasti meeldivad:

Dragonfly posted @ 09:54 - Link - kommentaarid (6)
22 Detsember 2006
Laste isetegemised, mida tahaks ka Teiega jagada:

4-aastane tütreke joonistab praegu põhiliselt ingleid selliseid:


9-aastane pojake aga meisterdas sellise küünla:


Küünal seisab alusel, mis on veel üks minu 'saavutustest' keraamika vallas, siin siis pealtvaates


P.S siiani ma ei tea, kes mu päkapikk on Ise aga käin muudkui foorumit piilumas, et kas minu saadetud päkapiku pakk või kotivahetuse kott on kohale jõudnud ... hetkel pole veel mingit infi
Dragonfly posted @ 06:44 - Link - kommentaarid (3)
21 Detsember 2006
xxx
Dragonfly posted @ 16:50 - Link - kommentaarid (4)
INGLID ...

Nüüd lõpuks saan näidata seda mis päkapiku pakis oli. Nagu ma ka foorumis juba kirjutasin on tegemist väga peene tööga, ma isegi ei suuda ettekujutada mis nr heegelnõelaga sellist tööd tehakse. Paikis olid heegeldatud inglid, mis kindlasti hakkavad mu kuuske ehtima, kui puu ehitud saab, teen veel pilte ...


Siia panen veel ühe pildi, kus ingel tikutoosi kõrval, et te õigest suurusest aimu saaksite. Ja ei saa mainimata jätta, et lisaks olid pakis veel ka ühed kotisangad - no mida sa hing oskad veel tahta ... Sokolaad ammu suus sulanud. SUUR AITÄH SULLE ARMAS PÄKAPIKK - pakk tuli Viljandimaalt, aga detektiivitööd pole ma jõudnud veel teha. Kas aitate ?

Dragonfly posted @ 14:26 - Link - kommentaarid (9)
18 Detsember 2006
Et minu päkapikk ei muretseks , annan teada, et laupäeval sain pakiteate kätte (sain kätte 13.50 ja postkontor on meil laupäeviti lahti kuni 14.00 ja pühapäeval kinni). Seega närin siin tööl küüsi ja ootan (hilis)õhtut, sest peale tööd on mu pisiplikal jõulupidu ning koju jõuame hilja, küll aga moosisin mehe ära, et ta vahepeal paki ära tooks (sest postkontor pannake 17.00 kinni)
Dragonfly posted @ 12:47 - Link - kommentaarid (2)
13 Detsember 2006
Tänan mõnusate kommentaaride eest ! See eelmise postituse türkiissinine kausike on tõesti näpuvahel vormitud ja ega ta eriti suur pole (savi anti vähe korraga :-DD) Umbes 10 x 10 cm ülemise serva järgi. Savi oli tume ja selline 'paksuteraline', lilled on sisse vajutatud 'templiga' ja need templid olid ka keraamilised, meie juhendaja tehtud ...

Nüüd lisan ühe vähe siledama lillepoti ümbrise pildi, kuid minu enda lemmikud on just need lopergused asjad. Lisaks tegin veel mõned vidinad (küünlaalused jms), neid pole jõudnud veel pildistada.Dragonfly posted @ 11:57 - Link - kommentaarid (6)
Viimase postituse tegin pea kuuaega tagasi ... Kiired ajad ... ja salajased projketid käsil

Aga LaanteLapse postitus ajendas mindki kirjutama teemal KERAAMIKA.
Nimelt käisin ma Rahvaülikooli korraldatud keraamika kursustel ja sai pisut savi mätsida ja erinevaid tehnikaid proovida ja mõne esemegi valmistada. Ärge siis karmilt hinnake, see mu esimene katsetus:
Hiljem lisan veel pilte ...
Dragonfly posted @ 08:17 - Link - kommentaarid (13)
222042 visitors