Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
26 August 2007
Tänan Freddy, ilusa autasu eest !Ma siin just mõni aeg tagasi mõtlesin, et olen kuidagi sellest foorumi elust eemale jäänud, ühelegi harjukate kokkutulekule pole ma jõudnud (kibekiire koolilõpetamine oli käsil), Hiiumaale, suvepäevadele ka ei saanud tulla, olid perekondlikud üritused. Ainuke koosviibimine, kuhu sain tulla oli isetegija.net esimene sünnipäev. Blogin viimasel ajal suhteliselt harva, sest käsitöö vallast pole eriti midagi näidata praegu, niisama juttu püüan mitte kirjutada. Samas on palju uusi ja tublisid isetegijaid foorumiga liitunud. Vaatan teiste töid ja kohati tekib tunne, et ega ma ei oskagi eriti midagi … Kui kõik siin hoolega kiiksutasid ja faktitasid, siis minu kiiksudest polnud keegi huvitatud … nuuks … Mitte et ma nüüd nii väga oleks tahtnud kirjutada, aga … Ühesõnaga ärge pange tähele, mul praegu selline enesehaletsemise tuju ja käsitööd teha ka ei taha. Tegelikult ootan juba TKV projektidega ( mänguasjade vahetus ja hea soov sügiseks) alustamist… saab ehk käsitöö soonele tagasi.

Igal juhul veelkord tänan Sind Freddy ja loodan, et saan selle auhinna vääriliselt edasi toimetada.
Ja nüüd peaksin seda edasi andma, aga võta näpust. Tegin nimekirja ja kõik need inimesed on juba autasustatud, vaatasin veel mõned nimed ja neil juba autasu olemas ja paljudel juba mitmekordselt. Mis siis nüüd teha, otsin veel, kellel pole või annan oma lemmikutele mitmekordselt ?
Dragonfly posted @ 14:51 - Link - kommentaarid (6)
25 August 2007
Sattus mulle näppu üks effektlõng - sünteetiline küll, kuid väga kena, värvikirev tegin kiirkorras sellest tüdrukule sallikese sügiseks, kulus täpselt 1 tokk lõnga, teine tokk ootamas, äkki saab tast mõni lisand mütsile Pildil siis sallike lähedalt ja tütrekese kaelas:


Ja siis sain ma mõni aeg tagasi vanemat sorti käsitööalase kirjanduse omanikuks. Ajakirjad 80-90-date aastate omad: käsitöö albumid, ilutegijad, veimevakad jms. Mõned raamatud ja vihikud:Neis viimastes venekeelsetes raamatutes (80-date keskpaigast pärit) on uskumatult kaasaegseid mudeleid näiteks allolev topike või see kihvt müts (sellist kannaksin hea meelega):
Dragonfly posted @ 13:29 - Link - kommentaarid (4)
21 August 2007
On see laiskus või miski muu, aga kuidagi ei edene käsitöö normaalse tempoga. Mitu rauda on tules, mitu asja pooleli või isegi lõpusirgel, aga selle täpiga 'i'-le läheb aega Ehk nagu vist Virbi kirjutas, et 'mul oli puhkus ja oli kiire, nüüd olen tööl ja on kiire' Mul sama lugu.
Täna oli mu tütrekese esimene lasteaiapäev peale pikka puhkust, selleks puhuks vuristasin eile ühe kotikese kokku, et oleks kus pidzaamat hoida ja tasku on ka (kammi ja klambrite/patsikummide jaoks):
Juba kuu aega lebasid mul heidest kootud sussid ja ootasid vanutamist, sel nädalavahetusel vanutasin nad lõpuks ära, päris mugavad said, ehk kaunistan neid hiljem ka ...


Nüüd aga mitmed vahvad vahetusprojektid tulemas ja minu esimene oksjon (heategevuslik) - aga sellest kõigest hiljem ...
Dragonfly posted @ 16:36 - Link - kommentaarid (4)
222046 visitors