Dragonfly tegemised
Dragonfly tegemised
Elu on ilus ...
My creation
29 August 2006
PISIKESED ISETEGEMISED
Midagi suurt pole ära teinud, küll aga tegelesin mõningate tüütute asjadega, nagu püksiluku vahetus ja pükste lühemaks tegemine ... Siis tütrekesel oli üks hästi mugav ja mõnus t-särk, kuid pisut igavavõitu ning sahtlis olid mul ammusest ajast Abakhanist ostetud masintikandid, mida saab kanga külge triikida - ma siis ühendasin need 2 asja ja lisaks veel samas tehnikas roosa pluus varasemast ajast:Ja täna õnnestus mul tabada Tallinna kesklinnas selline hetk:

Dragonfly posted @ 19:13 - Link - kommentaarid (1)
26 August 2006
Quote:
Ega sa ei tahaks Osinka foorumi kotilehtede linki panna. Ise ei oska sõnagi seda keelt ega oska otsida- pilte vaataks aga meeleldi.

Palun, link on siin OSINKA , panin sellele leheküljele, kus ise esinen , aga ülalnurgas saab siis lehekülgi lapata, neid seal juba üle 230-ne ...
Muuseas, tahtsin seal ka oma nimega 'Dragonfly' esineda, aga see oli juba kinni, seega valisin lühivariandi ehk 'Drago'
Dragonfly posted @ 13:49 - Link - kommentaarid (1)
Quote:
Muhv kirjutas: ilusad! mina olen neid juba "kusagil" näinud )) ja Leili33 kirjutas: mina ka elan kaasa edukale vastuvõtule naaberriigi foorumis alul ei osanud kahtlustada, tahtsin juba isetegijatesse linki panna

Ok, vahele jäin ... Eks ma siis räägin ausalt kõik ära Siin nii mõnelgi on Osinka foorum lemmikute linkide hulka pandud, olen aegajalt lahti ka klõpsanud, aga kuna foorum suur, eriti ei orienteerunud seal ja vist ei sattunud õige "soone" peale. Kuni, jällegi juhuslikult, saatusin teemasse "kootud (ja heegeldatud) kotid. Seda oli seal üle 220 lehekülje ja ma ca 3 ööd istusin seal. Igasugu põnevaid asju nägin ja lugesin ja lõpuks leidsin, et vanutatud kottidest on seal juttu häbematult vähe Mõtlesin, et paneks paar oma kotti ka sinna näitamiseks ja kuna vastuvõtt oli hea ja teema pakkus huvi ja mul oli parajsti üks kott tegemisel, siis kirjutasin pisut oma kogemustest ja jagasin näpunäiteid ja tegin ka ühe pildi seeria "et mis oli enne ja mis sai pärast". Seega nägid nemad mu uut kotti varem, kui isetegijad (välja arvatud muidugi need, kes Osinkal pidevalt silma peal hoiavad )

Aga ka sellel oli oma põhjus ... Nüüd andestagu mind Laantelaps, sest pean meie \"saladuse\" pisut varem välja lobisema
Nimelt jäin ma KOTIVAHETUSE projektist välja, no olin parajasti ära ja avastasin selle just sel päeval, kui nimekiri oli suletud, mõtlesin vahepeal, et lunin ennast ka projekti, aga siiski loobusin, mõeldes, et ongi hea, ei pea midagi tähtajaks tegema ... Siis aga kirjutas mulle hea hing, Laantelaps, ja pakkus välja, et teeme projektiväliselt omavahelise kotivahetuse ühel konkreetsel teemal - mina olin muidugi nõus ... Ütlen kohe, et Osinkal näidatud kott EI OLE Laantelapsele mõeldud kott, kuigi ühiseid jooni on ...seepärast ei tahtnud ma seda siin kohe näidata ...
Aga nüüd pääsu pole ... SIIN TA ON:


Dragonfly posted @ 12:54 - Link - kommentaarid (13)
25 August 2006
JA JÄLLE ROOSIDEST
Quote:
Anne 476 kirjutas: Palun selgita lühidalt nende vildist rooside valmistamist!

Teen copy-paste oma veebruari kuu postitusest, siin on minu nuputatud roosi kudumisõpetus:
Lille kudusin parempidi koes nii:
Lõin 26 silmust, kudusin nad pahempidi läbi;
esimeses parempidi reas kasvatasin 25-26 silmust juurde, sai ca 54 s,
järgmises parempidi reas kasvatasin veel 26 silmust juurde, sai ca 80 s
ja siis kudusin veel 6-7 rida ja lõpetasin. Siis hakkab lill juba ise õiges suunas keerduma, mina vaid toppisin riba vasakpoolse otsa keskele tekkivasse auku ja kinnitasin selle lille tagumisel poolel.
Silmuste arvud panin ca, sest mõni silmus siia-sinna ei ole üldse oluline


Ja piltides näeb see välja nii:


Ja peale vanutamist (pesumasinas 60 kraadiga) on nad sellised:


Julget katsetamist !
Dragonfly posted @ 09:33 - Link - kommentaarid (13)
AEG LENDAB !
Ja seda tohutul kiirusel ... Mul on nädalake puhkust praegu, või nii "poolenisti" puhkust ... Ja käsil on korraga 2 kotti, varsti saan neid näidata. Samuti olen siin mitu päeva interneti avarustes rännanud ja jälle saanud tohutul hulgas inspiratsiooni ja ideid ... Aga kõike seda pigem hilistel õhtu- ja öötundidel ... Päeval olen lastega (enne uut lasteaia- ja kooliaasta algust), käime ujumas (basseinis), oleme niisama, küpsetame pannkooke, nt selliseid:


Ja pisut käsitööd ikka ka:
Dragonfly posted @ 06:06 - Link - kommentaarid (6)
11 August 2006
PÄRLIMÄNGUD: paljud siin teevad nii ilusaid asju, et tahtsin minagi proovida ... ja sain valmis ühe kaelakee, mida ühtlasi võiks liigitada ka teema alla "VANAST UUS".
4 aastat tagasi tõin endale Veneetsiast käevõru türkiissinistest klaaspärlitest (läbimõõt ca 8 mm), sellise:
Picture 194

See oli mulle kallis mälestusese, kuid ma ei kandnud teda enam eriti (metallosad olid pisut tuhmunud). Aga tänasest algas nende klaaspärlite UUS ELU kaelakeena (mida on võimalik ka käel kanda):
Picture 195A

Tehniliselt lihtne, kõik jubinad lihtsalt tamiilile aetud, kogupikkus ca 1,5 meetrit. Ei mingeid trikke - aga mulle meeldib Pildil paistab vist pisut tuhm, aga päriselus on ilus, särav ...
Dragonfly posted @ 22:43 - Link - kommentaarid (4)
10 August 2006
KÄSITÖÖST niipalju, et mitu asja on käsil, mässan heidega ja kangaga, aga kuna tegemist on üllatustega, siis praegu ei saa neid näidata. Küll aga ostsin augusti kuu Sabrina ajakirja, seekord oli seal üsna mitu huvitavat mustrit, nt selline:
Picture 183

Olin ema juures, tal seisis köögilaual tass ja kõrval väike kõrvits ja nende värvid klappisid nii hästi, et kohe pidin ühe klõpsu tegema
Picture 174

Ja veel kaks fotot, pildistasin digikaga vanad fotod üle, plaanis on neid kodu seintel eksponeerida, kuid originaale ei raatsi seinale panna (kardan, et äkki pleegivad ära) kas ma seinale panen nüüd prinditud variandid võu lasen siiski fotod teha, pole ma veel otsustanud.

Lubage siis tutvustada: minu vanaisa ja minu vanaema:

Picture 179 Picture 180

Dragonfly posted @ 08:05 - Link - kommentaarid (4)
221875 visitors