Kerli näputööpesa
Minust:
Sünnipäev: 27. veebruar 1982
Elukoht: Ülenurme, Tartu
Tähtkuju: Kalad
Mulle meeldib:
Mulle meeldib olla koos oma perega ( minu abikaasa ja kaks väikest poega). Väikesed rõõmud igas päevas (nt: hommikukohv). Mulle meeldib päike ja vihm, lumi ja karge külm. Hetked enda jaoks. Mulle meeldib mu töö (sekretäritöö). Naudin alati head seltskonda. Mulle meeldib oma vaba aega sisutada oma varraste ja lõngade, niitide ja heegelnõeltega, paberite ja kääridega jne. Mulle meeldib olla looduses. Ja mulle meeldib veel palju asju....
Minu kontaktid:
Kerli Johanson-Purga
tel: 53413868
e-mail: kerlijohanson@hotmail.com

Saad tellida endale sobiva käsitöö asjakese
Teised toredad isetegijad
minu emme
Kats :)
tädi Leelo e. potsataja
Karbike
suur kogus karbikeste tegemise videosid
Meisterdamiseks
kudumise mustrid
heegeldajate unistused
Kudumismustreid ka mõni linik
veel heegeldamist
Tikitud südamed
Lapitöö
Lastele värvipildid
Meisterdamist
Heegeldatud multika tegelased
Beebidele
kootud sokid, kindad, linikud

Tsitaadid
Hullumaja on majatäis õdesid, kes end parajasti väljaminekuks valmis seavad.
Ma armastan sind. Mitte su ülla meele ja suuruse päast. Mitte hoolimata su isekust. Vaid sellepärast, et ma armastan ja sina oled sina, minu jaoks päike, kuu ja tähed aegade lõpuni.
Arhiiv
Viimased postitused
Märts 2012
Veebruar 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
August 2011
Juuli 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
Aprill 2008
Veebruar 2008

Lemmikud

Loen
Ainult harivat kirjandust.!

Filmid
Romantilised komöödiad ja tõsielul põhinevad filmid ja muidugi ei saa üle ega ümber palju multikaid;)

Muusika
Kuulan kõik

Kerli Johanson-Purga

Loo uus sümbol
free counters
Kerli näputööpesa
Tahaks kõike teha ja teengi kui aega on ja vahendeid. Nii ma lõõgastun ja see on minu aeg.
27 Märts 2012

Märtsi värv oli lilla.

Sellest ajendatult tegin kolm lillat suvemütsi pisikestele preilidele. Ma pole varem lillat värvi kasutanud. Aga tulemus sai väga ilus.Kui juba heegelnõel käes oli siis valmis kohe mitu mütsi veel. Lubatakse see aasta ju väga sooja aprilliJa endale kevade kuulutamiseks ja nutitelefoni näppimiseks kätised

Kaunist märtsikuu lõppu !

Kellu posted @ 08:24 - Link - kommentaarid (3)

15 Märts 2012

Kiirus, kiirus, kes küll peataks aja?

Mulle on viimasel ajal tekkinud tunne, et tööl käimine segab minu käsitöö tegemist.

Üht teist ma siiski jõuan. Aga tahaks teha alati rohkem.

Veebruari värv oli punane ja selle raames valmis mul orgaza kangast pross. Uurisin siit ja sealt ja siis proovisin ja selline ta valmis sai. Endale väga meeldib, mis ongi ju kõige tähtsamMul kogu aeg käed külmetavad. Seega said see talv veel valmis minu uued kindad 100% alpaka villast. Lõng on kootud veel kahekordselt ja te ei usu, aga esimesel hommikul kui kindad käes olid, siis hakkas mu kätel kuum. Hurraaa seda ma ju olengi kogu aeg soovinud. Aitäh Liann lõngade väga meeldivale teenindajale, kes mulle seda kahekordse lõnga varianti soovitas.Ja veel telliti ühele pisikesele kaunitarile komplekt, mis koosnes peavõrust ja juukseklambrist. Natukene pusimist ja selline ta sai.


Kellu posted @ 12:42 - Link - kommentaarid (2)

14 Veebruar 2012
Soovin teile kaunist sõbrapäeva.

Tihti siiski on nii, et elu on kiire ja ise me ei oska seda aega leida niisama argipäevadel, et oma sõpru ja kelleid inimesi meeles pidada. Helistada neile, küsida kuidas läheb. Või minna lihtsalt külla ja juua üks soe tee meega ja puhuda juttu. Kogu aeg on kiire - tööl, kodus, lastel, mehel jne. Kes on vaja kuskilt tuua, kes kuhugi viia jne. Kokku saamised on alatu limiteeritud tund sellega siin ja siis kümneminuti pärast järgmine kohtumine seal. Vähemalt meie perel tihti pn nii.

Mina helistasin täna oma õdedele ja soovis head sõbrapäeva neile ja küsisin kuidas läheb neil. Peab ausalt ütlema et telefoni vastu võttes oli tunda nende häälest ehmatust, üllatust. Ma loodan, et tegin nende päeva sellise kõnega natukene toredamaks.

Pean siinkohal tõdema, et siis on ikka tore, et see Usa-st üle võetud päev ka meil tähistamiseks on. Ei pea ju alati kingitusi tegema.

Panen siia kaks pilti. Need on küll pärit kaunist jõulu ajast. Aga nemad on minu kõige suuremad sõbrad

Sõprus ei küsi, kui palju sa kaalud,
oled Veevalaja, Kalad või Kaalud.
Sõprus ei küsi, kus olid nii kaua -
kui tuleb sõber, katad vaikides laua.

... Sõprus ei küsi, olid kaugel või ligi:
sõber teab niigi - kui pidi, siis pidi.
Sõprus ei küsi:"Kas oled mu sõber?"
Ta tuleb targu, kui su ihu on nõder.

Ta ei küsi kui pruut:"Kas olen sul ainus?"
Ta toob pudeli veini ja toetab su vaimu.
Sõprus iial ei küsi, kes noorem, kes vanem:
ta on nagu vein - kui vanem, siis parem
Kellu posted @ 11:30 - Link - kommentaarid (3)

02 Veebruar 2012

Kauneid talvepühi Teile kallid isetegijad

Pole viimasel ajal siia just eriti tihti jõudnud sissekandeid teha. Meie kodus on detsembrist saati mingi haiguse jant olnud. Suurem poja oli viiruslikus kopsupõletikus. Ka abikaasa sai viiruse ja oli kaunitel jõulupühadel kopsupõletikus. Nüüd palun teid kõiki, kui olete kõrge palavikuga ja enesetunne ka kehv siis kindlasti arsti juurde.
Nagu nendest haigustest vähe jäi vanem poeg uuesti haigeks, nüüd on kõrvapõletik. Ja väiksemal pojal oli äge kõhuviirus.

Nüüd küsimus teile - oskate öelda mis rahvameditsiinis tehakse kõrvavalu, põletiku puhul? Vanasti oli meil vanaemal mingi lill, mis haises koledasti. Seda pandi kõrvale ja valu kadus ära. Kõrv ju paraneb väga pikalt. Pojal ka sai ravikuur tehtud rohtudega, aga lihtsalt mõtlesin, et mida saaks kodus ette võtta kui peaks midagi uuesti juhtuma. Ma siiralt loodan, et oleme haigustest võitu saanud.

Otsustasin see aasta osa võtta aastaprojektist

Jaanuar - valge

Minu tööd on vaatamata suurele paukuvale pakasele suvised.

Motiividest pluus-vestja üks armas komplekt beebileKellu posted @ 12:44 - Link - kommentaarid (2)

30 Detsember 2011

Enne kui veel aastanumbr vahetub näitan vana aasta töid.

Projekt
Tegin paki
mailis969-le
uurisin blogi ja selgus, et ta ise eriti ei heegelda. Sealt sai alguse mõte teha üks heegeldatud sall. Mis andis suure koguse paki kogu kaalust. Juurde tegin veel ehted, kaardikese ja huulepalsami.Ise sain pakieria-lt

Kaunid talvised rätikud ja kotikesed ning muidugi magusatVanema poja lasteaiarühma kasvatajatele tegin ka kingitused.

Ühele kellale sai ka kaunid pärlid juurde seatudOsalesime ka Lõunakeskuse laadal, mis oli ikka ääretult pikk see aasta. Aga vaatamata sellele tasus ära. Ja, et ehteid kuhugi pakkida tegin mõned karbikesed, mis kadusid laadalaualt nagu soojad saiad.Enne jõule tuli veel tellimus teha kaks albumit.

Siis ikka ja jälle üks roosa klamberEile õhtu oli üks suuremat sorti piparkoogi teguJõuluvana nimekirjas olid mul bambusest sukavardad. Vardad said siis järgi proovitud ja selle käigus valmisid endale villased sokid. Ega tali taeva ju jää.Kaunist vana aasta lõppu!
Kellu posted @ 16:17 - Link - kommentaarid (3)

06 Detsember 2011

Ja ongi märkamatust kätte jõudnud jõulukuu.

Võtan esimest korda osa isetegijate jõuluoksjonist

Oksjonil on kaunid peavõrudMinge ja uudistage ka oksjonil. Seal on muidugi palju toredaid kingi ideid

Kellu posted @ 09:16 - Link - kommentaarid (2)

30 November 2011

projektiga sai valmis selline soe roosa sall.Ja siis valmisid kaardid jõuludeks

Ja üks sünnipäevakaartKaunist novembri lõppu.

Kellu posted @ 08:55 - Link - kommentaarid (2)

23 November 2011
Küll see aeg läheb ikka kiiresti. Ja veel kiiremini läheb siis kui käia tööl. Olen ka uuesti oma riigitööle asunud ja lapsehoolduspuhkuse lõpetanud. Kahju tegelikult. Kuid siiski tore, et riik võimaldab meil olla kodus oma pisikestega poolteist aastat ja selle eest veel raha saada. Muidugi saaks ju kodus olla veel kuni laps saab kolmeseks. Poja on saanud selle kuu ajaga( olen juba peaagu kuu aega tööl olnud) kohe palju suuremaks ja iseseisvamaks.

Nüüd näitan oma viimase aja isetegemisi. Ega töö siis nii palju ka ei sega, et ma enam midagi teha ei jõua.

Alustuseks oma poiste villased sokid projekti raames.

Kaspari sokid 100% alpaka villasedRasmuse sokid 100% alpaka ja meriino villased ja triibulisedKudunud olen ma veel beebilõngast salli. Sall on natu tehtud Annys salli põhimõttel, aga ääre muster on teine.ja äärepits lähemalt


Tegin kingituse oma pisipoja hoidjale. Midagi lihtsat, aga armsat. Ise tehtud karbikene, huulepalsam ja kõrvakad.Kingitused ka minu õele ja tema kallimale. Kõige tähtsam on kaart nende kingituse juures. Õe salajane unistus on endale võtta kilpkonn. Kahjuks elusat ma talle siiski ei kinkinud, aga tikkisin siis kaardile selle KilbuKõige kallimal sõbrannal sündis pisike printsess. Vaatama minnes siis panin kotti kokku sellise kingituseja kaart lähemaltValminud hulk satsisalle. Enamus on juba endale juba kandjad leidnud. Neid on nii tore kinkida oma tuttavateleJa valik kõrvakaid ka

Mina olen juba liikumas näinud selliste punaste papudega päkapikke. Usinat askeldamist ja kaunist novmebrikuu jätku teile. Pühapäeval (27.11) on juba esimene advent. Võtke aega endale ja oma perele. Rõõmustage koos nendega, et teie ümber on nii kallid inimesed olemas.

Kellu posted @ 09:20 - Link - kommentaarid (1)

15 Oktoober 2011

Sügisel on kohe mõnus vardad kätte võtta ja pehmest ja soojast lõngast midagi mõnusat kokku kududa.

Komplekt minule valge, pehme, soe, naiselik. Lõng oli akrüüli ja villasegu.Komplekt väiksemale pojale ehk Kasparile. Lõng akrüül, mis jõuluvana oli kunagi toonudHakkasin vanemale pojale mütsi tegema, aga sai väike See sai siis väiksemale vennale ja suuremale pojale ehk Rasmusele tegin uue mütsi. Lõng 100% meriinovillNaabrinaisele sellised "käpad"Siis ikka papusid kaJärgmiste tegemisteni
Kellu posted @ 18:01 - Link - kommentaarid (3)

04 September 2011

Käisime nädalavahetusel sünnipäeval. Viimasel ajal on minu sünnipäeva kingitused ikka ie tehtud nii ka seekord.
Tegin sünnipäevalapsele mõeldes kaelakee ja kõrvarõngd ning juurde sai panud ka ise tehtud huulepalsam.
Ja võin ka ette ära öelda, et kingitus meeldis saajale vägaJa kui juba pärlid said välja veetud, pidin tegeme ka mõned kõrvakad. Osad neist leidsid ka endale toredad kandjad Ülenurmes toimunud sügisnäitusel.Ja mõned satsisallid ka

Ühele pisiksel preilile papukesed

Kellu posted @ 15:20 - Link - kommentaarid (1)153656 blogi külastust. Aitäh Teile :)

Koostegemised
minu emme
Kats :)
tädi Leelo e. potsataja
Karbike
suur kogus karbikeste tegemise videosid
Meisterdamiseks
kudumise mustrid
heegeldajate unistused
Kudumismustreid ka mõni linik
veel heegeldamist
Tikitud südamed
Lapitöö
Lastele värvipildid
Meisterdamist
Heegeldatud multika tegelased
Beebidele
kootud sokid, kindad, linikud