1nipi
1nipi
Mõte töötab kiiremini, kui näpud!
 photo IMG_6994.jpeg
04 Juuni 2010
PIPARKOOGI MUSTER

Südametega pits, ühest küljest nagu ajatu, aga teisest küljest meenutab piparkooke. Ühesõnaga jaanipäevaks täiesti sobilik. Kardinate pildistamise fotosessioon algas juba eile õhtul, jätkus öösel ja lõppes täna hommikul.

Külgkardinad õmblesin sügisel, siis kui potisiniset köögist sai helekollane köök. Aken tundus siiski kuidagi lage ja kardinate ette sikutamine päikse varjamiseks oli tülikas. Mõtlesin välja. Keskmisele osale liftkardin igati hea mõte (siin nimetatakse liftgardin, eestis vist rooma kardin?). Hea ja kerge ja pooles vinnas akna ees varjab päikese ja öösel valguse. sest ÖÖD on siin valged ja mine tea, äkki peab magamise kööki korraldama. Sest hommikukohvi ootab mind nüüd köögis. Ja kõiges on süüdi see SILT (kui tahad hommikusööki voodisse, siis maga köögis) polnud vist kõige targem ost, nagu ma enne igat ostu kaaluks, möödaks ja mõtleks selle otstarbekusele.

Sirelid kuuluvad ka selle fotosessiooni juurde. Ma nägin kurja vaeva, et ennast valges öös nähtamatuks muuta ja sireleid linna peal ragistada (Vabandan põõsa omaniku ees! Aga sirelid on nii kaunid ja ma kohe ei saaks ,kui nad mul vaasis ei lõhnaks)

Siin ta on. Hommikuses päikeses.Öösel.


Kolmveerand kaks ööselPits on nööbitav, sest siis saab kiiresti need piparkoogid välja vahetada rooside vastu. Muidugi lukuga saaks veel kiiremini.
Natuke detaile lähemalt. Kui panna vardad (mitte kudumise vardad, peenikesed pulgad, metallist või plastmassist) iga sisseõmmeldud voldi sisse, siis jääks ilusti hoidma ja ei vajuks keskelt lönti.


1nipi posted @ 07:19 - Link - kommentaarid (16)
417121 visitors